Електронний фліпчарт Smart Kapp 42

kapp42_1
kapp42_1
kapp42-2
kapp42-3

Артикул:KAPP42-2W

Kapp 42 (DViT / Bluetooth 2.1 + EDR2 ) , чорні сухостиральні маркери 3 шт., стерка, настінне кріплення з монтажним комплектом
Ціна: 16800,00 грн.

Опис

SMART kapp - це фліпчарт нового покоління. Більше не потрібно переписувати, фотографувати або запам'ятовувати все, що на ньому написано. Навіть не обов'язково перебувати з маркерной дошкою в одному приміщенні, щоб бачити записи.

Електронний фліпчарт Smart Technologies Smart Kapp 42 - це абсолютно нове рішення для офісу, тренінгового центру, конференц-зали або навчального класу. Працювати з ним не складніше, ніж зі звичайним фліпчартом або маркерной дошкою, а результат перевершує всі очікування. Як і звичайний фліпчарт, Smart Kapp не вимагає спеціальних знань, для початку просто включите пристрій в розетку.

Відскануте QR-код, нанесений на передній панелі пристрою, або піднесіть ваш смартфон до фліпчарту (Android, NFC) і ви підключені до Smart Kapp. Використовуйте для записів звичайнісінький Сухостираєма маркер або встановіть безкоштовний додаток з Appstore або Google Play яке дає можливість підключити до 35 челвек, а також створити постійне посилання для підключення слухачів (тобто тепер не потрібно щоразу висилати посилання слухачам перед виступом, її можна вивісити на сайті, відправити в листі і т.д.). Передайте записи на свій пристрій або безпосередньо на USB-носій. Будь-який глядач, якому ви відправили запрошення до перегляду, може зберегти написаний матеріал собі на пристрій у вигляді JPEG або PDF файлу.

Особливості та можливості:

З Smart Kapp ви можете працювати, як зі звичайною маркерной дошкою, але при цьому зберегти написане на мобільному пристрої і переслати результат колегам і друзям. Крім того ви зможете організувати спільну роботу, запросивши віддалених користувачів.
Настінне кріплення дозволить повісити Smart Kapp на стіну або ви зможете використовувати мобільні стійки з VESA сумісними кріпленнями. Далі залишиться тільки підключити живлення і пристрій готовий до роботи.
Щоб зберегти інформацію з дошки на мобільні пристрої необхідно завантажити безкоштовний додаток з Apple Store або Google Play.
Для збереження інформації ви можете використовувати USB накопичувач. Формат збереження PDF.
Працювати на дошці ви можете звичайним сухо стирані маркером, а потім легко стерти з гладкою скляній поверхні не залишаючи ніяких слідів.
Все що записується на дошці всі учасники наради або навчання можуть бачити в реальному часі через браузер.
Всі записи легко зберігаються за допомогою одного натискання, використовуючи сервіс Evernote.
Smart Kapp допоможе в організації роботи в невеликих групах, обговорення проектів, ведення дискусій. Всі результати обговорень не потрібно нікуди записувати - ми можемо легко зберегти і переслати всім зацікавленим особам.

kapp421

Просто відскануйте штрих-код на SMART kapp за допомогою вашого смартфона або відкрийте посилання на вашому комп'ютері, і ви зможете бачити на екрані вашого смартфона або ПК все, що відбувається на маркерні дошки в режимі реального часу. Більш того, все, що обговорювалося під час зустрічі або уроку, можна зберегти в кілька кліків.

kapp42 2

Фахівці вже охрестили пристрій «фліпчартом XXI століття». Воно й не дивно, адже його набір опцій і функцій вражає уяву. SMART kapp - це нове слово в інтерактивному освіту і ефективної спільної роботи. Пристрій підійде як дітям так і дорослим і незамінне при віддаленому навчанні.

SMART kapp – фліпчарт XXI століття

Характеристики

SMART KAPP™ 42" ІНТЕРАКТИВНИЙ ФЛІПЧАРТ

Технологія розпізнавання торкання DViT® (Digital Vision Touch)
Бездротова технологія Bluetooth 2.1 + EDR2
Способи збереження зображення 1. Підключення мобільного пристрою за технологією Bluetooth
За допомогою сканування QR коду на панелі Kapp
При натисканні на кнопку NFC tag (тільки для пристроїв під управлінням Android ™)
2. Збереження на накопичувачі USB 2.0 Тип-А з підтримкою FAT
Опціональне кріплення Стандарт VESA® 400 mm × 400 mm
Болти M6 для кріплення в пристрій не повинні перевищувати довжину 1.2 см (безпосередньо для вкручування в сам пристрій KAPP)
Живлення 5V, 3A
Довжина кабелю від БЖ – 3 м.
Вага 16 кг
Розміри в упаковці (119.9 cm × 63.5 cm × 13.6 cm)
Вага в упаковці (21.3 kg)
Комплект поставки SMART Kapp 42
Чорні сухостиральні маркери 3 шт.
Стерка
Настінне кріплення.
Вимоги до мобільних пристроїв
Пристрої Apple на IOS iOS 7.1 або більш нова ОС
50 MB вільного місця
iPhone 4S або новіше
iPad третього або більш нового покоління
iPad mini першого або новішого покоління
iPod touch п'ятого або новішого покоління
Android пристрої Android 4.1 (Jelly Bean) або новіше
50 MB вільного місця
Оперативна пам'ять 1024 MB (або краще)
Дозвіл екрану 720p (або краще)
Bluetooth 2.1 + EDR l NFC (або краще)
Задня Камера 3 мегапікселі (або краще)
Підтримувані браузери Мобільні пристрої:
• Safari для прошивкою 8.1 або більш пізньої версії
• Chrome для Android 39.0.2171.93 або більш пізньої версії
ПК:
• Internet Explorer 10 або пізнішої версії
• Chrome 39.0.2171.95 або новішої версії
• Firefox 34.0.5 або пізніша версія
• Safari 8.0 або більш пізня версія