Місія. Мети.

Місія компанії:

Свою місію компанія бачить у максимальному задоволенні потреб клієнтів у сучасних рішеннях в області інформаційних і аудіовізуальних технологій, безпеки, комунікацій, навчання і розваг.

Ми несемо відповідальність за кожен проданий нами товар, за кожну надану послугу.

Ми створюємо атмосферу в якій професіонали нашої компанії використовують свій досвід і знання передових технологій, відповідаючи інтересам найвимогливіших наших клієнтів.

Ми вважаємо, що тільки стабільна, надійна компанія, в якій працюють першокласні фахівці може дати клієнтові повну задоволеність від здійснюваної операції.

Ми не догматики в ціноутворенні і завжди готові піти назустріч нашим клієнтам. Наші ціни - звичайні для будь-якої нормальної фірми, в чем-то нижче, в чем-то трохи вище.
Але, крім цін, потрібно пам'ятати, що купуючи у нас, Ви отримуєте кваліфіковану консультацію і гарантійне обслуговування і надалі ми не залишимо Вас напризволяще - завжди поділимося з Вами нашими знаннями і свіжою інформацією.
Ми завжди зможемо домовитися і з роздрібними, і з оптовим покупцем.

Мета компанії:

Наша мета - стати лідируючою компанією в області інтерактивних і аудіо-візуальних технологій, незалежно від технічної складності реалізованих проектів.

Наші кадри - головний і найцінніший ресурс компанії. Ми пишаємося людьми, які працюють в нашій фірмі. Все, чого домоглася наша компанія за період її існування в першу чергу їх заслуга.

Команда СМАРТ - це кваліфіковані професіонали, орієнтовані на високий результат. Знання і компетенції наших співробітників дозволяють компанії вже більше 10 років бути лідером і новатором ринку інформаційно-комунікаційних технологій. У компанії впроваджені сучасні методи і технології проектного менеджменту, налагоджені бізнес-процеси, використовується CRM система і система управління дорученнями. Все це робить нашу роботу орієнтованої на Клієнта.

У нашій компанії працює творча команда висококваліфікованих фахівців, в області IT і інтерактивних технологій. Компанія "СМАРТ" - організація, що навчається, і подальший внесок в навчання і підвищення кваліфікації персоналу, розглядаємо як одну із стратегічних цілей компанії.

У нашій компанії Вас зустрінуть доброзичливі і компетентні люди, завжди готові допомогти порадою і підказати відповідь на важке запитання. 100% наших співробітників мають вищу (в переважній більшості молодший спеціаліст) і відповідний досвід роботи. Ми намагаємося, щоб кваліфікація наших фахівців завжди залишалася на висоті і для цього використовуємо всілякі джерела отримання нової інформації - періодика, інтернет, семінари, конференції, курси, спеціалізовані виставки тощо.

Колектив компанії складається з людей, що мають професійний досвід в різних областях інформаційних технологій.