Інтерактивний комплект SB480+INv30

Інтерактивні комплекти

SB480+inV30

Артикул: SB480+INv30

Інтерактивна дошка SMART Board SB480(діагональ 77' (195.6 см), формат 4: 3, технологія - DViT®) + короткофокусний проектор InFocus INV30 (3000 ANSI lm / 1024х768 / 17 000: 1 /HDMI/ VGA, короткий фокус )
Ціна: 47 200 грн.

 

Опис

Інтерактивний комплект максимально реалізує потенціал інформаційних технологій в навчальному процесі. Він охоплює такі елементи, як: підготовка навчального матеріалу; проведення уроків; інтерактивне тестування, опитування та дискусії; моніторинг знань учнів.

Під час уроків можуть бути використані як електронні підручники та цифрові освітні ресурси, так і авторські уроки, підготовлені вчителем. Всі авторські уроки, які проводяться з використанням інтерактивної дошки, записуються і можуть бути використані в подальшому для самостійної підготовки учнів, для обміну досвідом і загальної підготовки навчального матеріалу викладачами.

Дошка SMART SB480 дозволяє простим дотиком пальця або маркера до поверхні:
відкривати і закривати додатки,
переглядати файли,
створювати нові документи,
спільно редагувати вже існуючі документи,
відвідувати веб-сайти,
працювати з відеороликами,
писати цифровим чорнилом поверх будь-якого зображення,
зберігати свої записи в файл формату документа або в формат SMART Notebook ™ для групового навчання і для подальшого використання.

Після підключення інтерактивної дошки SMART Board SB480 до комп'ютера і проектора зображення з комп'ютера буде спроектована на інтерактивну поверхню дошки. Робота на дошці схожа на роботу з планшетним ПК.

Особливості інтерактивної дошки:

Інтерактивна дошка Smart Board SB480 довговічна і надійна.
Інтерактивна дошка SMART SB480 володіє міцним сталевим підставою активної області. Матова антивідблиску жорстка і міцна робоча поверхня, стійка до подряпин і вм'ятин. Легко очищається, дозволяє використовувати маркери сухого стирання.
Реалізована підтримка роботи маркерами, пальцями або довільним предметом, наприклад, указкою. Дошка комплектується двома маркерами.
Використання технології розпізнавання торкання Digital Vision Touch (DViT ™). Чотири цифрові камери, по одній в кожному кутку дошки, відстежують положення пальця або маркера при його переміщенні по інтерактивній поверхні.
Програмне забезпечення для створення інтерактивних слайдів SMART Notebook ™ в комплекті. Це унікальне ПО, яке дозволить легко і швидко створювати інтерактивні слайди і уроки. Всі бажаючі можуть додатково пройти навчання по роботі з SMART Notebook ™ в нашому навчальному центрі.
Інтерактивна дошка SB480 підтримує жести з кількома дотиками. Використовуючи жести, виконувані двома пальцями, користувач може змінити розмір об'єкта на сторінці, повернути об'єкт, збільшити або зменшити масштаб і багато іншого.
Інтерактивна дошка підтримує технологію Multitouch. Ця функція дозволяє одночасно працювати, писати, переміщати об'єкти за допомогою пальців або маркерів відразу декільком користувачам незалежно один від одного.
Інтерактивна дошка і поставляється в комплекті програмне забезпечення сумісне з операційними системами: Windows, MacOs, Linux.
Всі дошки SMART Board ретельно тестуються і виробляються на фабриках, сертифікованих за стандартом менеджменту якості ISO 9001.

 

Характеристики

Інтерактивна дошка SMART BOARD SB480 з пассівиім лотком, діагональ 77 "(195.6 см), формат 4: 3, технологія - Digital Vision Touch (DViT®), розмір 160.5 см х 127.2 см х 12.8 см, вага - 23,2 кг
Проектор InFocus INV30 Яскравість 3000 ANSI lm. Роздільна здатність: 1024x768 (XGA). Контрастність 17 000: 1. Термін служби лампи 6500 годин. Роз'єми: HDMI (1.4a 3D), 2xVGA (YPbPr / RGB), композит, аудіовхід 3.5 мм, VGA вихід, аудіовихід 3.5 мм, RS232, LAN RJ45. Проекційне відношення 0.63. Динамік - 5Вт. Кріпиться на стіну над інтерактивною дошкою на відстані не більше метра від інтерактивної дошки
Комплектація Інтерактивна дошка SMART SB480, Проектор InFocus INV30, Лоток пасивний для маркерів, Маркери - 2 шт.,  USB кабель А-B (3 м), монтажний комплект для настінного монтажу інтерактивної дошки та настінного монтажу проектора, інтерфейсний кабель HDMI (10 м), Інструкція по установці і монтажу, CD диск з драйверами, ПЗ для створення уроків SMART Learning Suite ™
Гарантія 3 роки

 

Задати питання

 

Подібні товари